Barcelona z dzieckiem

Podróżujecie z niemowlakiem lub małym dzieckiem do Barcelony i nie chcecie zabierać zbyt dużo rzeczy do samolotu? Planujecie wynająć mieszkanie w Barcelonie i potrzebujecie łóżeczko, wanienkę i krzesło do jedzenia? W Barcelonie działa kilka wypożyczalni sprzętu dla dzieci, jest to rozwiązanie bardzo wygodnie, sprzęt jest dostarczany pod wskazany adres, a pod koniec pobytu odbierany.

Babytravelling

Barcelona z malym dzieckiem - Parc de la Ciutadella

Wypożyczalnia sprzętu dla niemowląt i małych dzieci działająca w Barcelonie, Walencji i Madrycie.

W ofercie mają wszystkie podstawowe sprzęty: łóżeczka turystyczne, łóżeczka drewniane, wanienki, wysokie krzesła. Ponadto oferują kilka modeli wózków, w tym dwa bliźniacze. W granicach Barcelony, Walencji i Madrytu dostawa i odbiór gratis od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 21.00. Po godzinie 21.00 oraz w weekendy koszt dostawy może wynieść od 6 do 15 euro. Po złożeniu zamówienia w przeciągu 48 godzin potwierdzają dyspozycyjność sprzętu.

Babytravelling – strona dostępna w wersji angielskiej

Backpackbaby

Lokalna firma z Barcelony oferuje szeroki wybór sprzętu od łóżeczek, fotelików samochodowych, krzesełek, wózków przez zestawy zabawek, wanienki do kąpieli i baseniki. Mają wózki bliźniacze.

Zamówienie należy złożyć najpóźniej 5 dni przed datą planowanego przyjazdu, w przeciągu 48 godzin wysyłają potwierdzenie dostępności wybranego materiału.

Sprzedają także podstawowe produkty dla niemowląt: pieluszki, ręczniczki, jedzenie. Można też skorzystać z ich baby shoppera, który zakupi wskazane przez nas produkty i zostaną doręczone razem z wypożyczonym sprzętem. Sprzęt dostarczają pod wskazany adres.

Koszt dostawy należy doliczyć do kosztu wynajmu i wynosi 10 euro w granicach miasta oraz do 10 km wokół Barcelony. Dostarczenie na lotnisko to dodatkowe 15 euro. Transport gratis przy zamówieniach powyżej 150 euro (wypożyczalnia i sklep).

Backpackbaby – strona w języku angielskim

 Barcelona z niemowlakiem i małym dzieckiem

Petit-explorer.net

Wynajem sprzętu dla niemowląt i małych dzieci w Barcelonie idealny dla rodzin aktywnych. Znajdziecie tu m.in. sprzęt narciarski, nosidła, wózki do biegania i rowerowe, foteliki rowerowe, kaski, itp. Spory wybór fotelików samochodowych i krzesełek do jedzenia. Niestety w ofercie tylko jeden wózek spacerowy. Zamówienie potwierdzają w przeciągu 24 godzin.

Dla dostaw w granicach Barcelony nie pobierają opłaty za transport. Godziny dostaw i zwrotów to 9.30-19.00 od poniedziałku do piątku i 9.30-14.00 w soboty. W pozostałych godzinach należy dopłacić 5 euro.

Petit Explorer – strona w języku angielskim

Więcej porad o wyjeździe z niemowlakiem lub małym dzieckiem do Barcelony i Hiszpanii znajdziecie tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: