Dziecko w Podróży – mnóstwo ciekawych informacji dla planujących wyjazd z dziećmi

Zachód slonca - Denia z dziecmi

W naszej rodzinie tradycyjnie to ja jestem odpowiedzialna za planowanie wyjazdów. Niestety, obecnie nie zawsze mam tyle czasu, ile bym chciała i w związku z tym często korzystam z portali czy stron, na których w jednym miejscu mam kilka propozycji hoteli do wyboru.

Jeszcze do niedawna pomimo, że już w czwórkę, poszukiwania nie różniły się od tych sprzed ciąży. Jednak od czasu, gdy dzieci podrosły i stały się wyjątkowo energetycznymi osóbkami, podczas przygotowywania podróży czy wypadu na kilka dnia biorę pod uwagę takie aspekty jak:

  • hotel – jeśli decydujemy się na nocleg w hotelu, to sprawdzam, czy ma plac zabaw lub salę zabaw. Przed zwiedzaniem dajemy dzieciom trochę czasu na zużycie energii, wtedy reszta dnia przebiega spokojniej.
  • atrakcje – tam gdzie jedziemy nie może zabraknąć atrakcji dla dzieci. To kompromis, chcemy żeby one tez się dobrze bawiły w czasie wyjazdu.
  • restauracje – gdzie się udać, żeby było milo i nam i naszym maluchom.

Jednym z polskich serwisów, do których zaglądam jest Dziecko w Podróży. Można tu znaleźć informacje o sporej ilości hoteli zwłaszcza nad morzem, ale też w górach. Poza tym szukając pomysłu na wypad można przejrzeć informacje o atrakcjach w wielu regionach Polski. Dla planujących urlop za granica, oprócz ofert wyjazdów, dostępne też są mini-przewodniki z najciekawszymi miejscami do zobaczenia np. w Barcelonie czy Londynie. Ci, którzy lubią czytać relacje z wyjazdów innych rodzin, znajdą ich na portalu Dziecko w Podróży całkiem sporo. Na pewno jest to dobry adres przy planowaniu kolejnej podróży.

 Polecam!

Dzieckowpodrozy-gdzie-wakacje-z-dzieckiem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: