Hotel w Toledo

Zwiedzanie zwiedzaniem, jednak fajnie jest czasami zrobić sobie przerwę i poczuć prawdziwy klimat regionu, po którym podróżujemy. Najlepiej zatrzymać się gdzieś na uboczu, zanurzyć się w krajobrazie, smakować lokalnych potraw, poczytać książkę przy basenie lub pojeździć rowerem po okolicy. Jeśli planujecie rodzinny wyjazd do Kastylii i macie ochotę na nocleg na końcu świata, tuż przy gaju oliwnym, a do tego jeszcze lubicie konie, to mam dla Was dobry adres.

Villa Nazules leży około 20 kilometrów od Toledo. Sama droga dojazdowa nie wygląda być może zachęcająco, ponieważ po zjeździe z drogi szybkiego ruchu przejeżdżamy obok kopalni odkrywkowej, która nie jest zbyt piękna. Jednak gdy tylko miniemy kopalnię, przed oczami mamy ciągnące się po horyzont drzewka oliwne i … niewiele więcej. Cisza i spokój.

Hotel w Toledo

Akurat my zatrzymaliśmy się tutaj w czasie weekendu bez dzieci. I faktycznie, zimą spotkaliśmy same pary i jedną rodzinę z nastoletnim synem. Jednak hotel jest jak najbardziej przygotowany do przyjęcia maluchów.

Nazulkids

Hotel w Toledo

Villa Nazules oferuje mnóstwo atrakcji dla dzieci – plac zabaw, basen dla najmłodszych, gry i zabawki do dyspozycji w Bibliotece, rowery. Można także zostawić dzieci pod opieką w sali zabaw, gdyby rodzice mieli ochotę na SPA lub masaż, lub i SPA i masaż 🙂

Hotel w Toledo

Na trenie hotelu jest restauracja serwująca kolację. Tak więc po intensywnym zwiedzaniu Toledo można się tu zaszyć i już nie ruszać. Zwłaszcza przy ładnej pogodzie – można odpocząć na basanie lub, jeśli jeszcze będziecie mieli siły, ruszyć na przejażdżkę rowerem. Do dyspozycji gości są też korty. Natomiast wielbicie koni mogą skorzystać (płatne dodatkowo) ze stadniny koni. Hípica San José leży tuż przy hotelu. Na stronie hotelu znajdziecie całe mnóstwo ofert – pobyt rodzinny, pobyt ze SPA, pobyt z jazdą konną.

Vila Nazules Hípica y SPA,  Almonacid de Toledo

 

O innych ciekawych miejscach i noclegach w Kastylii-La Mancha poczytacie w tych postach: Cuenca – zwiedzanie i Cuenca noclegi i informacje praktyczne, Alarcón – urocze miasteczko na drodze z Madrytu do Walencji, Na szlaku Don Kiszota oraz Magiczne miasto – La Ciudad Encantada.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: