Barcelona z dzieckiem

Atrakcji dla dzieci w Barcelonie jest tyle, że człowiek może się pogubić. Dobrze, że istnieją serwisy, które w jednym miejscu zbierają wszystkie informacje od sklepów przez centra zabaw po aktualne wydarzenia kulturalne dla całej rodziny. Jedna z moich ulubionych stron do Mammaproof.org.

Mammaproof odkryłam pod koniec ciąży, gdy praktycznie nie byłam w stanie się już ruszać i oddawałam się planowaniu przyszłości. Byłam pewna, że nawet podwójne szczęście nie będzie w stanie zatrzymać mnie w domu. Mammaproof to kopalnia wiedzy o miejscach i wydarzeniach w Barcelonie i Madrycie. Strona założona przez dwie mamy, teraz jest miejscem współpracy wielu „agentek MMMP”, które nie lubią siedzieć w domu i dzielą się informacjami o miejscach „kids friendly”, poza tym oznaczają je żółtą naklejką „Family Welcome”.

Planując podróż warto sprawdzić ich listę barów, kawiarni, restauracji, sklepów, sal zabaw, wypożyczalni sprzętu dla niemowlaków i dzieci, etc. Poza tym na stronie znajdziecie informacje o parkach, pomysłach na wypady za miasto i kalendarz z aktualnymi wydarzeniami dla najmłodszych. Dostępna jest też interaktywna mapa Barcelony z wszystkimi miejscami opisanymi w serwisie.

Ostatnią nowością w serwisie jest Rodzinny Przewodnik po Katalonii z całą masą przydatnych informacji do planowania wypoczynku w Pirenejach, na Costa Brava, Costa Daurada czy na wybrzeżu Barcelony.

Serdecznie polecam!

Strona w języku hiszpańskim.

%d bloggers like this: