Restauracja Tesoro w Sopocie

Sopot to jedno z ulubionych miejsc mieszkańców Trójmiasta na spacer z dziećmi. A po spacerze, wiadomo, obiad. Oferta gastronomiczna Sopotu jest bardzo bogata i to nie tylko w okolicach Monte Cassino. Jest jedno miejsce bardzo przyjazne dzieciom z bardzo smaczną włoską kuchnią – to Restauracja Tesoro na ulicy Polnej. Można się tu wybrać celowo lub przy okazji nadmorskiego spaceru z Brzeźna do Sopotu.

Włoch na Polnej

Prowadzona przez Włocha, Tesoro ma bogatą kartę, której część makaronowo-obiadowa zmienia się co tydzień, ponieważ wykorzystuje produkty sezonowe. Nie tylko możemy liczyć na świeże produkty, ale także na dania przygotowywane na bieżąco, dlatego też czas oczekiwania może się wydłużyć. Ponieważ dzieci mają do dyspozycji bardzo fajny plac zabaw wydzielony z całkiem sporej części tarasu, oczekiwanie na jedzenie można wykorzystać na spokojną rozmowę, co w naszym przypadku jest czystym błogosławieństwem.

Restauracja bardzo kids friendly

Oprócz placu zabaw, dla dzieci przygotowano osobną kartę, z której nasze maluchy zasmakowały w makaronie w sosie pomidorowym i klopsikach.

Restauracja Tesoro przyjazna dzieciom

Miejsce zdecydowanie polecane na wypad całą rodziną.

Uwaga! Rezerwacje na weekend zaleca się robić ze sporym wyprzedzeniem!

Restauracja Tesoro

ul. Polna 70, Sopot

T. 793 344 497

www.restauracjatesoro.pl

%d bloggers like this: